Radek Chovančík

Author's posts

Horní Bečva „B“ slaví postup do 2 ligy!

29.5.2016 se Horní Bečva „B“ díky konečnému 3. místu, kvalifikovala do baráže o 2 ligu, kde se umístila na krásném druhém postupovém místě!

Continue reading

Sniper B – Ogaři Mořkov 13:5

V 19. kole doma hostíme Ogary z Mořkova a tak bylo všem jasné že nás nečeká nic lehkého. Do zápasu nastupujeme v čtveřici Čonkiy, Jenda, Víťa a za tentokrát později příchozího Miru nastupuje Michal.

Continue reading

Vikings Kopřivnice – Sniper B 8:10

V 18. kole zajíždíme tentokrát do Kopřivnice k Vikingům, kterým se sice dlouhodobě výsledkově nedaří, ale o to víc chtěli tuhle šňůru přerušit. K zápasu nakonec vyjíždíme v 6 lidech což nebývá u nás až tak zvykem. Nastupujeme v sestavě, Jenda, Mira, Víťa a za chybějícího Čonkiyho nastupuju já.

Continue reading

Morávia FM – Sniper B 12:6

V 17. kole zajíždíme do FM na Morávii a tak je jasné, že nás nečeká nic lehkého. K zápasu nastupujeme ve čtveřici Čonkiy, Mira, Jenda a Víťa s mou maličkostí nachystanou případně za někoho zaskočit.

Continue reading

Sniper B – New Dart FM 11:7

V 15. kole jsme přivítali bodově zcela vyrovnaného soupeře New Darts FM. (Před zápasem oba týmy na 18 bodech.) K zápase nastupujeme v osvědčené čtveřici Čonkiy, Mira, Jenda a Víťa.

Continue reading

Motor FM – Sniper B 10:9

Po předlouhé pauze, kdy jsme 5 týdnů nenastoupili k ligovému zápasu (naposledy 18.12.) jsme se konečně dočkali. V 15. kole zajíždíme do FM k ogarům z Motoru, kde většinou není problém naplnit auto ;). Bohužel tentokrát tomu z různých důvodů tak nebylo a tak vyjíždí ogaři pouze ve čtyřech. Kdy Čonkyiho, Miru a Jendu, tentokrát doplnil Michal.

Continue reading

Sniper B – Globus Frýdek 14:4

V 13. kole hostíme poslední tým tabulky Globus Frýdek, jenže po nepovedeném zápase v Mořkově a s vědomím, že jediné 3 body soupeř získal právě s námi, jsou pro nás varováním. Do zápasu nastupujeme opět ve stejné sestavě Čonkiy, Víťa, Mira a Jenda.

Continue reading

Ogaři Mořkov – Sniper B 12:6

V 12. kole zajíždíme k ogarům do Mořkova v pěti lidech, do prvních singlů nastupuje obvyklá sestava Čonkiy, Víťa, Mira a Jenda.

Continue reading

Sniper B – Vikings Kopřivnice 10:8

V 11. kole hostíme soupeře z Kopřivnice a čeká se tuhý boj. K zápasu nastupujeme opět v obvyklé sestavě Čonkiy, Víťa, Mira a Jenda.

Continue reading

Sniper B – Moravia FM 6:12

V 10. kole k nám přijíždí Moravia FM. K zápasu nastupujeme s jednou změnou v sestavě, kdy místo chybějícího Miry, nastupuje Michal.

Continue reading