Bambelocy Havířov – Sniper HB A 9:10

Druhý zápas a jedeme znovu ven, tentokrát do Havířova na Bambelocy, začatek zápasu je posunut cca o 2 hodiny, důvod je že 2 naši hráči jsou v práci takže vše na rychlo.

Domácí oproti minulé sezoně posílili a šlo to na hře vidět. Před zápasem jsme chtěli 3 body, to asi všichni, ovšem vůbec jsme nepočítali s tak dobrou hrou domácích. Zápas od začátku měl skvělou úroveň, vysoké náhozy rychlá zavíračka. Celý zápas byl vyrovnaný, ovšem prohráli jsme obě párové hry, což se už dlouho nestalo, a prohráváme 6:4 Následující čtverka nám vyšla skvěle, prohrávám jen já s Kubou Zbavitelem, který mně vystřelil od terče jak maleho kluka, a stav je 7:7 Kuba poráží Kucku, ktery těsně mijí zavíračku 156, vedle na terči hraje Benny, který má druhou půli daleko silnější, čím to bude žeby v první půli bylo málo alkoholu 🙂 stav 1:1 Benny zavírá 160 o 2 tečky nedává, ovšem nakonec tuhle hru vyhrává což je velmi důležité. Tomáš nevyužil 9 šipek na D8, a soupeř ho potrestal, i když musím dodat že domácí hráč byl na dablu mnohem dříve. Domácí vedou 9:8 jdu na terč a první leg nabízím Břeťovi 3 šipky, které nevyužil a já okamžitě trestám, druhý leg už nedavám žadnou šanci a remíza je na světě. Prodloužení je už jasně naši záležitostí, já vykopávám 140 Kucka z Bennym po mně 95, což si držíme až do konce. Náskok 350 domácí nakonec stáhli na nějakych 100, ovšem Benny neomylně trefuje dabl a my berem bod navíc.

Musím ocenit výkon domácích kteří hráli opravdu skvěle a kdyby měl porovnat zápas na Ranci tak Havířovští byli jednou tak lepší. Ovšem každý zápas je jiný ,ale věřím že tahle parta moc bodů neztratí.

3. kolo hrajem poprve doma s Pivní pohotovostí, což je nováček soutěže a může kousat, ovšem je jasné že doma body rozdávat nesmíme takže 3 bodový zisk je určitě našim plánem.

Hodnocení: Česťa krom výprasku od Kuby kde mi nestačilo každe kolo hozených 100, kde sem se nedostal ani k dablu 🙂 tak dobrý výkon. Kucka potvrdil opět svou dobrou formu, a je na něho spolehnutí, pokud mu to vydrží tak ho moc hráčů nezastaví. Benny má horší první půli na tom musí zapracovat, ale tenhle zápas zahrál dobře a 2 body s takto dobrým soupeřem je skvělé. Tomáš hral dobře, ovšem některé nevyužité dably mrzí, ale určitě nezklamal.

Body: Česťa 3  Kucka 3  Benny 2  Tomáš 1  všichni + prodloužení.

Zápis

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.