Sniper – Radek Třinec 11:7

Boj o první příčku nás čekal v 5. kole. Třinec přijel bez Jardy Suchoně, tak jsme možná měli trošku výhodu, ale na kdyby se nehraje!
Zápas samotný byl velmi vyrovnaný tak jak se čekalo, první zlom mohl nastat ve čtyřhrách kde jsme neskutečně prohráli cricket! Stát se může, ale letos jsme prohráli snad po třetí, tak stejně jak za celý minulý ročnik, a to se mi vůbec nelibí, děláme chyby že nedohodíme např. jednu tečku na tři šipky, nebo na šest šipek jeden střed, a pokud se tohodle nevyvarujem těžko budem vyhrávat! Zbytečný stav 5:5 a drama pokračuje, až do stavu 7:7, pak se hosté zasekli a víc už neuhráli, i když i zbylé hry byly naprasto vyrovnané. Jednoznačně vyhrálo domácí prostředí, a za neustáleho fandění všech našich hráču, a taky týmu B kterému děkuji za podporu jsme Třinecké udolali. Obrovská pochvala Bennymu, který nastoupil do druhé poloviny a dobře naladěn nedal soupeřům šanci. Velmi důležitý bod uhrál Chemoš, ve skvělé kulise neskutečný D1. Nejlepší hráč hostí Robert zlobil ,musím uznat jeho kvality ,moc dobře Robo.
Hodnocení:Česťa má na začátek famozní formu, kterou potvrzuje každý zápas, takže nejde krom nějakých drobností co vyčíst. Kucka po angíně je zase zpátky a dělá body, a hrou zase je to ten náš Kuc jak ho známe, jen ten cricket vypilovat :-)Benny k tomu zápasu snad ani není co dodat, má hlavní účast na třech bodech, protože naskočit do takového zápasu vyhecovaného a neprohrát je skvělé Benny, palec nahoru. Chemont bojoval a jeho chvíle přišla za stavu 8:7, kde uhrál moc těžký a důležitý bod, a taky má velkou zásluhu na bodech, dal nám s kuckou větší volnost do posledních dvou her. Tomáš na něm jde vidět že netrénuje, ale ten potenciál tam je. Doplatil taky na těžkost prvních dvou zápasů. Nebylo to špatné ale něco tomu chybí.
Příští zápas jedeme do Kozlovic,a musíme se připravit, Žraloci mají ostré zuby a na vlnách může i sniper minout.
Body: Česťa 4  Kucka 3,5 Benny 2  Chemont 1,5  Tomáš 0
Zápis

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.