Matice – Sniper 10:9 (23:25)

i_A

 

 

9. kolo a velmi těžký zápas v Kopřivnici.

Domácí podle předpokladu v nejsilnější sestavě a hnet to bylo znát! Vysoké náhozy slušná zavíračka to vše bylo vidět hnet od začátku a stav vyrovnaný 4:4

Zvládame párové hry a vedem 4:6 Reňa přidává 7 bod a zdá se být rozhodnuto, ovšem ani zdaleka to není pravda. Domácí skvělou hrou otáčejí na 9:8, nakonec spravedlivá remíza a jde se do (trapného) prodloužení. Trapné stoho důvodu že to je otřesná hra, nechápu proč se to už dávno nezměnilo! Ovšem domácí v prodloužení dominují a jasně vítězí. Kdo byl vtomhle zápase lepší to se dá těžko říct ale jedno je naprosto jasné. Byl to nejlepší zápas tohodle ročniku, jak samotný zápas tak kvalitou soupeře. Na Gerlichu jsem nebyl ale co říkali ogaři tak Matice předvedla jednoznačně lepší výkon. Takže gratulace do Kopřivnice.

Bohužel jsem prohrál zápas s Jirkou ale byl lepší a kdyby mi zavřel hnet tak bych nedostal asi 15 šipek na dabla. Ovšem tyhle šipky prohrály zápas. Benny skvělý výkon a když mi v autě řekl že uhrál jen 1 bod tak sem tomu nechtěl věřit! Zdálo se mi že hraje jako satanas. Kucka bohužel 1 bod a to je na něho málo, tam je základ neůspěchu ale stat se to může komukoliv. Reňa si uhrál svoje a je na něho spolech, taková týmová istota.

 

Příští neděli jedeme na Mond do Třince a tam nás nic jednoduchého nečeká. Je to šlágr kola a boj o druhou příčku.

 

Body: Česťa3,75  Reňa 2,25  Kucka 1,75  Benny 1,25

Čmelákův věštěcký koutek

v  9.kole úspěšnost asi 2 z 8

Příští kolo:

Nagáno – Odpadlíci: spíš věřím domácím, navíc to poslední dobou potvrzují i výsledkově.
Sniper B – Bertíci: když věřím našim vždy to dopadne katastrofou, takže tipuji hosty a snad to dopadne jinak. Morávia – Kolonie: těžko tipovat ale prodloužení by se tam mohlo odehrát.
Snipers – Robini: domácí chcou udržet boj o špičku a takovýto zápas doma zvládnout musí.
Žraloci – Tygři: když hodite tygra do vody do moře mezi žraloky tak nemá šanci a tak to dopadne i u terčů.
Hrozný střelci – Vikings: Hosté už takovou sestavu jako proti nám neutvoří, teda aspon venku, takže takový výkon už nezopakují a ve F.M. prohrají.
Gerlich – Mosty: tady není co řešit, jedině jenom skore nic víc.

2 comments

  1. Je třeba v pátek přijít povzbudit a navíc Lada určitě letos ještě neměl zelenou 🙂

    • glum on Listopad 22, 2016 at 11:20
    • Reply

    kurva zelená s ladou tam nejdu 😀

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.