Sniper – Hrozný střelci 10:9 (23:21)

 

 

Nedobré výkony pokračují! Slušné vedení nestačilo a nakonec jsme byli rádi za upocenou výhru v prodloužení.

Začátek slušný a jdem rychle do vedení 6-2. Kucka první půli famozně. Párovky nevyšly, když v 501 Honza zavírá v 5 kole a já jediný měl pod 300 tak nebylo co řešit. Cricket tam bylo škoda neuvěřitelné smůly, když prohráváme vyhraný cricket díky nenapsanému červenému středu, a to stačil i modrý k vítězství, ovšem i když šipka byla zabodnuta v terči tak střed nenapsalo ale ubralo šipku, bohužel pravidlo co píše stroj je neůprosné a tentokrát nám vzalo 3b. Po párovkách bylo ještě hůře protože naše nemastná neslaná hra otočila výsledek na 7:9 Naštěstí ja bez problému porážím Honzu a Kucka v třetím legu kontroloval devátý bod. Prodloužení je vždy fraška, protože to je otřesná hra,  nakonec se štěstí usmálo na nás.

Škoda je Jencka který hledá optimální formu, i když už to bylo lepší tak popřád nehraje tak na co má. Benny vyhrál jednu hru a střídal a tam si myslím že byla chyba, protože v poslední době hrál dobře a navíc střidat Reňu který byl po draku a přehrán s turnaje den předtím, to nebyl dobrý tah ale je to jen můj názor. Reňa bohužel jak sem už zmiňoval měl těžký den 🙂  Bekr zahrál jen jeden zápas ovšem ten vůbec nevyšel, přitom den předem i s Rendou super. Kucka první půli nej. hráč, druhou půli polevil ale pořád skvělá hra kterou vyšperkoval remízový bod. Já jen splnil co se čekalo jak říkají všichni, což mě už sere 🙂 ale po sobotním puťaku to nebylo špatné,což jsem nečekal.

Přiští zápas hrajem v neděli v Tiché a jednoduché to nebude, jsou to derby a to může dopadnout všelijak. Je třeba začít hrát šipky co umíme,protože mi to připadá že hrajem na 70%  Upozorňuji že hrajem v 17:00 !!!!!!

Body: Česťa 4  Kucka 3  Benny 1  Jencek 1  Reňa 0  Bekr 0

Příští kolo: Snipers – Vikings: hosté jsou venku poloviční takže jasná výhra domácích. Morávia – Tygřy: hosté vyhráli doma se Snipers takže budou nahžaveni a odvezou si 3b. Nagáno – Robíni: tipuji že domácí vyhrají ale může to být velmi těsné. Sniper B – Odpadlíci: naši ogaři konečně zabojovali v minulém kole, což by je mohlo hecnout a doufám že vyhrají. Mond – Hrozný střelci: tahák kola by mohl dopadnout plichtou ale střelci mě nijak neoslnili minulé kolo snáma, takže si myslím že domácí zvítězí. Gerlich – Kolonie: nuda. Bertíci – Stings: domácí by měli vyhrát bez větších problému.

 

1 comment

  1. „Benny vyhrál jednu hru a střídal a tam si myslím že byla chyba“ jenže po velmi velmi špatném výkonu. Rena byl možná po draku ale já bez draku a to je mnohem horší!!!!

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.