Finále ligového poháru

V sobotu 4.2 se uskutečnilo finále ligového poháru . Sniper se tam dostal po tom co doma skvěle porazil prvoligové Jestřáby .Hrálo se o postup na republiku tak motivace byla obrovská .

Jeli jsme ve složení Beny Česťa Jeňa Kucka .Z toho Beny byl nemocen Česťa ještě víc nemocen a Jeňa kvůli zápasu vysadil antibiotika na bolavé koleno. K tomu všemu ještě řidič neustál míru alkoholu takže musel řídit Kucka. Kucka vylosoval Virus Opava který se zdál papírově nejhratelnější .(DRUHÁ DVOJKA ORLI ZÁTIŠÍ-SUPI DOLNÍ BENEŠOV ) Bohužel kluci z Virusu ukázali jak vypadá zavíračka tu měl z našeho týmu pouze Beny což nakonec udělalo výsledek 21:4 . Potom už když už šlo jen o prestiž jsme si zahráli ze Orlama kteří taky svůj zápas prohráli .V zápase jsem si zahrál místo Benyho a myslím že ostudu jsem neudělal. Zápas skončil 20:20 tak jsme ho nechali na remízu . Z pohodovýma Orlama jsme si alespoň trošku spravili chuť před nedělní ligou. Chtěl jsem poděkovat klukům jelikož stav Česťi a Benyho opravdu nevypadal dobře .Kucka skvěle zvládnul řízení za co se mu taky omlouvám. A Jeňa se z nohou taky trápil což ho přestalo bolet až po osmém pivku 🙂 Podivte se na fotky do FotoGalerie

2 comments

    • česťa on Únor 5, 2017 at 11:51
    • Reply

    Byla to škoda protože výsledek je krutý ovšem sám za sebe musím říct že ani jeden leg sem nezačal zavírat jako druhý vždy 3 šipkynavíc ovšem dabl nikde 🙂 A jak sem takj pokukoval po ostatních tak všichni zavírali 2-3 šipky ale nikdo to netrefil. Škoda že jsme byli tak nemocni, ono den předtím jak maš 40 horečky to je nic moc.

  1. Jeden tam byl co zavíral jak satanáš ,ale nikdo ho nezmíní

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.