Mond bar B Třinec – Sniper 7:11

 

Další ročnik začál a my v prvním kole jeli do Třince kde jsme očekávali těžký zápas. Já řidič jinak sestava Benny, Chemoš, Bekr a dálniční známka Glum.

Začátek nám vyšel náramně a jdem do rozhodujícího trháku 1:7 Opravdu jsme hráli moc dobré šipky, zavíralo se při každé možnosti a domácí se nestačili divit. Padla taky spousta 7 kol a jedno 6. Párové hry končí pro každý tým po bodu, domácí vyhrávají 501 a my cricket. Stav 2:8 nás uvedl do letargie a domácí začínaji ukazovat že nebudou jednoduchý soupeř pro nikoho, ovšem tohle vše už předvádějí za stavu 3:10 což ovlivnilo i náš výkon. Vyzdvihnout musím výkon Bekra opravdu parádní vstup do ligy jen tak dále.  Rozhodnutý výsledek domácí korigují na přijatelný a konečný stav 7:11 Zápas rozhodl začátek kdy drtíme soupeře jak náhozy tak zavíračkou. Domácí ale vezmou body spoustu soupeřům a to i z čela tabulky, jsou schopni hrát velmi dobré šipky což ukázali v druhé půli.

Příští zápas hrajem doma s Kolonijí Žilina a je to další z těžkých soupeřu. Takže naladit a zničit krtka 🙂 Tabulku po 1 kole vede naše farma Danger.

Body: Bekr  4,25  Česťa 3,25  Chemoš 2,25  Benny 1,25

2 comments

  • Chemont on Září 25, 2018 at 10:03
  • Reply

  No nástup byl brutální jak sme všichni zavirali hlavně teď potvrdit s kolonií

  • Pavel Juřík on Září 25, 2018 at 13:33
  • Reply

  Soupeř začal hrát až za rozhodnutého stavu asi nervozita nebo co jinak by to mohl být zajímavý zápas

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.