Tipovačka 7.kolo

T  Vítězem 6. kola tipovačky se stal Celer

Zapasy Pivní a Rance netipl nikdo !!!

Pořadí

Uzávěrka 9.12.2015 17:59

Kolonie Žilina Radek Třinec
Bertíci Vojkovice Schi Fu Osůvky Třinec
Stings Mosty u Jablunkova Pivní pohotovost Frýdek-Místek
Rio C Gerlich Fulnek Sniper Horní Bečva
Calabroni Kozlovice Ranec Frýdek-Místek
Robini Palkovice Matice Kopřivnice
Nagano 98 Nezávislí Václavovice Žraloci Jr. Kozlovice
Bambelocy Havířov Kryptokoriáni Havířov

5 comments

Skip to comment form

  1. Kolonie Žilina Radek Třinec 7-11
    Bertíci Vojkovice Schi Fu Osůvky Třinec 12-6
    Stings Mosty u Jablunkova Pivní pohotovost F-M 6-12
    Rio C Gerlich Fulnek Sniper Horní Bečva 9-10
    Calabroni Kozlovice Ranec Frýdek-Místek 8-10
    Robini Palkovice Matice Kopřivnice 10-9
    Nagano Václavovice Žraloci Jr. Kozlovice 8-10
    Bambelocy Havířov Kryptokoriáni Havířov 8-10

    • CELER on Prosinec 7, 2015 at 13:37
    • Reply

    7:11,13:5,6:12,10:8,7:11,7:11,9:10,7:11

  2. Kolonie Žilina Radek Třinec 5-13
    Bertíci Vojkovice Schi Fu Osůvky Třinec 14-4
    Stings Mosty u Jablunkova Pivní pohotovost F-M 4-14
    Rio C Gerlich Fulnek Sniper Horní Bečva 7-11
    Calabroni Kozlovice Ranec Frýdek-Místek 8-10
    Robini Palkovice Matice Kopřivnice 8-10
    Nagano Václavovice Žraloci Jr. Kozlovice 8-10
    Bambelocy Havířov Kryptokoriáni Havířov 10-8

    • Raďas on Prosinec 8, 2015 at 10:19
    • Reply

    Kolonie Žilina Radek Třinec 6-12
    Bertíci Vojkovice Schi Fu Osůvky Třinec 13-5
    Stings Mosty u Jablunkova Pivní pohotovost F-M 5-13
    Rio C Gerlich Fulnek Sniper Horní Bečva 8-10
    Calabroni Kozlovice Ranec Frýdek-Místek 8-10
    Robini Palkovice Matice Kopřivnice 10-9
    Nagano Václavovice Žraloci Jr. Kozlovice 7-11
    Bambelocy Havířov Kryptokoriáni Havířov 9-10

  3. Kolonie Žilina – Radek Třinec 7:11
    Bertíci Vojkovice – Schi Fu Osůvky Třinec 14:4
    Stings Mosty u Jablunkova – Pivní pohotovost F-M 5:13
    Rio C Gerlich Fulnek – Sniper Horní Bečva 10:8
    Calabroni Kozlovice – Ranec Frýdek-Místek 8:10
    Robini Palkovice – Matice Kopřivnice 8:10
    Nagano Václavovice – Žraloci Jr. Kozlovice 10:8
    Bambelocy Havířov – Kryptokoriáni Havířov 7:11

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.