Štěpánský turnaj 2019

Na tradičním Štěpánském turnaji 2019 pořádanou už klasickou trojicí Česťa Randa Kuba Vašut (Chemoš)Pavel Jurečka (Beny)jsme se sešli s hojnou učastí 30 lidí za což jsem já osobně velmi rád.

Účastníci byli rozlosováni do 4 skupin.Ve skupině se hrálo systém 301DO na dva vyhrané legy. Jelikož s Česťou vymýšlíme většinou systém až podle počtu účastníků .
Skupina přinesla několik překvapení .například Moucha který předvedl velmi dobrou hru a hodil dokonce jediné bingo které ve skupině padlo a dalé nepostup několika hráčů z domácího SNIPERU(měli by jste se zamyslet 😛 )
Ze skupin se už jako klasicky postupovalo do 16 místného pavouka kde se hrál sytém 501DO na dva vítězné.V pavouku bylo plno dramatických zápasů. Padly 4 binga  (3 Česta 1 Chemoš) a nejvyšší zavření turanje jsem měl já(Chemoš) – 141 když jsem přehodil benyho 109 za zmínku stojí i Česťových 161 když o tečku netrefil střed 🙂 .

Něco málo k finále,kdy Michal Křenek potrápil,bohužel v trochu komorní atmosféře ,Česťu Randu a srovnal legy ze 4:1 na  4:4 , ale zkušený Česťa jsi poslední leg pohlídal a došel jsi k dalšímu triumfu ( myslím že 8 v řadě)

Zavěrem bych chtěl poděkovat všem zůčastěným a poblahopřát všechno nejlepší do nového roku!!!

Sportu zdar a šipkám na Horní Bečvě zvláště 😀 😀  

dav

dav

dav

4 komentáře

Přeskočit k formuláři pro komentář

  • Uz nehraju on 30 prosince, 2019 at 14:35
  • Reakce

  Nezamyslim 😀

  • Danďa Chronicka on 30 prosince, 2019 at 15:01
  • Reakce

  Nechápu jak mohl postoupit člověk s méně výhrama a připravili ste tak mého velkého kamaráda o pavouka… Beny příští rok tě přijdu podpořit

 1. 🙂 mrzí mě že můj kamarád beny nepostoupil ale nechápu proc? Dyt měl více výher než někteří co postoupili

 2. Kiči normálně bych ti příspěvek pod cizím jménem neschválil ,ale za to že jsi se tolik namahal a založil i falešný email !!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..