Tipovačka 8.kolo

T

Vítězem 8.kola je opět Celer

Matice Kopřivnice        Bambelocy Havířov
Ranec Frýdek-Místek       Robini Palkovice
Sniper Horní Bečva       Calabroni Kozlovice
Pivní pohotovost Frýdek-Místek       Rio C Gerlich Fulnek
Schi Fu Osůvky Třinec       Stings Mosty u Jablunkova
Radek Třinec       Bertíci Vojkovice
Žraloci Jr. Kozlovice      Kolonie Žilina
Kryptokoriáni Havířov       Nagano 98 Nezávislí Václavovice

Uzávěrka 16.12.2015 17:59

Pořadí

6 comments

Skip to comment form

  1. Matice Kopřivnice – Bambelocy Havířov 8:10
    Ranec Frýdek-Místek – Robini Palkovice 13:5
    Sniper Horní Bečva – Calabroni Kozlovice 11:7
    Pivní pohotovost Frýdek-Místek – Rio C Gerlich Fulnek 7:11
    Schi Fu Osůvky Třinec – Stings Mosty u Jablunkova 11:7
    Radek Třinec – Bertíci Vojkovice 11:7
    Žraloci Jr. Kozlovice – Kolonie Žilina 10:9
    Kryptokoriáni Havířov – Nagano 98 Nezávislí Václavovice 14:4

    • Raďas on Prosinec 15, 2015 at 10:19
    • Reply

    Matice Kopřivnice – Bambelocy Havířov 7:11
    Ranec Frýdek-Místek – Robini Palkovice 12:6
    Sniper Horní Bečva – Calabroni Kozlovice 11:7
    Pivní pohotovost Frýdek-Místek – Rio C Gerlich Fulnek 10:9
    Schi Fu Osůvky Třinec – Stings Mosty u Jablunkova 10:8
    Radek Třinec – Bertíci Vojkovice 11:7
    Žraloci Jr. Kozlovice – Kolonie Žilina 9:10
    Kryptokoriáni Havířov – Nagano 98 Nezávislí Václavovice 15:3

  2. Matice Kopřivnice – Bambelocy Havířov 10-9
    Ranec Frýdek-Místek – Robini Palkovice 12-6
    Sniper Horní Bečva – Calabroni Kozlovice 10:8
    Pivní pohotovost Frýdek-Místek – Rio C Gerlich Fulnek 9:10
    Schi Fu Osůvky Třinec – Stings Mosty u Jablunkova 8:10
    Radek Třinec – Bertíci Vojkovice 10:9
    Žraloci Jr. Kozlovice – Kolonie Žilina 7:17
    Kryptokoriáni Havířov – Nagano 98 Nezávislí Václavovice 14:4

    1. 7:17 ?

      1. překlep 11 , samozřejmě

  3. Matice Kopřivnice Bambelocy Havířov 8-10
    Ranec Frýdek-Místek Robini Palkovice 13-5
    Sniper Horní Bečva Calabroni Kozlovice 11-7
    Pivní pohotovost Frýdek-Místek Rio C Gerlich Fulnek 8-10
    Schi Fu Osůvky Třinec Stings Mosty u Jablunkova 9-10
    Radek Třinec Bertíci Vojkovice 11-7
    Žraloci Jr. Kozlovice Kolonie Žilina 10-8
    Kryptokoriáni Havířov Nagano 98 Nezávislí Václavovice 14-4

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.