Vikings Kopřivnice – Sniper B 8:10

V 18. kole zajíždíme tentokrát do Kopřivnice k Vikingům, kterým se sice dlouhodobě výsledkově nedaří, ale o to víc chtěli tuhle šňůru přerušit. K zápasu nakonec vyjíždíme v 6 lidech což nebývá u nás až tak zvykem. Nastupujeme v sestavě, Jenda, Mira, Víťa a za chybějícího Čonkiyho nastupuju já.

Začátek zápasu vychází lépe domácím, kdy vyrovnané hry rozhodují lepší dably domácích, kdy naše šance drží Jenda. Po prvních hrách děláme neobvykle brzy první změnu, když jsem se na vlastní žádost nechal vystřídat, i když jsem měl v obou hrách možnost zavírat, jsem prostě cítil že mě ruka neposlouchá jak bych sám chtěl…A tak zastupující kapitán 😉 (Víťa) posílá do hry Michala. V dalších 4 singlech jsem tentokrát na dablech lepší my a tak srovnáváme na 4:4. Kdy jediný singl prohrává právě Michal. A jsou tady 4 hry a dilema koho postavit…Nakonec po hromadném uvážení nastupuje Jenda s Mirkem a Víťa s Romanem. Jenda s Mirou vítězí, v druhé dvojici ale Roman po dobrém začátku tuhne a tak Víťa marně čeká na dablu. A tak rozhodující hru musí zvládnout naše první dvojice, stav 4:5. Do kriketu nastupuje Jenda s Víťou a Michal s Mirkem, tady nebylo co řešit, obě dvojice zahrály fakt super a tak navyšují stav na 4:6. Do druhé půlky tak nastupujeme ve stejném složení když po dalších 4 singlech si dělíme body rovných dílem stav je 6:8. Do posledních 4 singlů děláme změnu, kdy za Michala dáváme Romana. A ukázalo se že to byl dobrý tah, Roman ve vyrovnaném zápase totiž bere rozhodující leg, který se nakonec ukázal jako velice důležitý! A když v posledním zápase dne opět nedává soupeři šanci Jenda můžeme slavit…8:10!!!

Body:

Jenda 4; Mira 2; Roman a Víťa po 1 + obě 4hry

Co říct závěrem? Vyrovnaný zápas od začátku do konce, rozhodl kolektivní výkon z kterého vyčníval jednoznačně Jenda. když neztratil jediný leg. Tento pátek přivítáme třetí tým tabulky Ogary z Mořkova kteří si v tomhle kole vyšlápli na Morávií, kterou přehráli přesvědčivým výsledkem 12:6! Takže už teď je jasné, že to bude opět boj…

Zápis

2 comments

  1. Gratulace ogařiska tak to má vypadat!!! Jencek palec nahoru.

    • Jenik on Únor 22, 2016 at 11:24
    • Reply

    Dobry zapas napinavy s dobrym koncem

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..