Třinec – Sniper 10:9

i_AŠipkový víkend nám začal dohrávkou 20. kola v pátek. Věděli jsme že nás nečeká nic jednoduchého, protože Třinečtí mají skvělý tým a drží se na 7 místě, navíc si  myslím že mají kádr na lepší umístnění.

Zápas od začátku byl vyrovnaný a přetahovaná o každý bod nakonce vyšla lépe domácím, kteří první půli vyhráli 5:3 a řekněme si to otevřeně mohlo být i hůř, protože nebýt Bennyho který zahrál výborně a držel naše naděje tak mohlo být zle nedobře. Párovky byly naši nadějí na obrat v zápase. Čtyřhra nám vychází na jedničku, když zase jak je zvykem Benny hraje výborně, ovšem tentokrát nechal zavřít moji maličkost, za což mu děkuji, protože většinou to bývá naopak. Cricket hrajem skvěle, společně s Kuckou nedáváme domácím žádnou šancí a vyrovnávame stav na 5:5 Druhá půle začíná a opět dnes výborně hrající Benny poráží nejlepšího hráče domácích Petra Štefaňáka, a když vyhrávám i já a Kucka tak otáčíme stav na 6:8 Zdálo se že nějaký bod získame, ovšem museli jsme se na něho ještě nadřít protože domácí otáčejí na 9:8 Poslední zápas hraji já a Jarda Suchoň stav 1:1 a začínám. Naštěstí mi leg vyšel a  3x 140 v řadě  rozhodují a je srovnáno. Prodloužení bylo v režiji domácích kteří zaslouženě vyhráli a berou 1 bod navíc. Zápas nevyšel vůbec Chemontovi, který neuhrál ani bod. Byly tam světlé okamžiky ale i tmavé a bohužel těch bylo více. Kucka 1 bod a to je zklamání, navíc měl dobrou formu takže nečekaný zkrat. Když to shrnu tak dva hráči udělali 1 bod, což je málo, takže musíme být rádi že jsme si s Třince odvezli  bod.

Hodnocení: Česťa dobrý výkon, snad ta jedna prohra mrzí protože měl jsem 3 šipky na D18 a to by měl zavřít! Benny byl v tomhle zápasu výborný, jak na bodovce tak na dablu a přiznejme si že kdyby nepodal takový výkon tak dostanem na prdel. Kucka bohužel nedokázal přenést své výkony z minulých a taky tréninkových zápasu, což je škoda protože kdyby uhrál standard tak máme 3 body. Chemont mi připadal bez náboje a taky tak vypadal jeho výkon. Stane se, je třeba to hodit za hlavu a soustředit se na neděli.

V neděli hrajem doma se Žraloky s Kozlovic, takže dá se říct takové malé derby. Říká se že derby nemá favorita, ovšem tentokráte je favorit jasný a věřím že to potvrdíme. Začátek je v 17:00 všichni jsou zvaní.

Body: Česťa 4  Benny 3,5  Kucka 1,5  Chemoš 0

 

 

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..