Sniper – Václavovice 12:6

i_ADomácí zápas s papírově slabším týmem z Václavovic jsme zvládli a připsali jsme si další 3 body do tabulky.

Začátek zápasu jsme navázali na holomajznu z minulého týdne a prohráváme 2:5. Ovšem párové hry nás opět vrátily do hry, protože vítězíme jak v 501 tak cricketu. Musím podotknout že začátek zápasu jsme byli bez Kucky a na párovky už nastoupil a bylo to poznat. Navíc Benny nepřeladil jako minulý týden a taky tak párové hry vypadaly. Jednoznačná záležitost a doposud může mrzet minulý týden. V párovkách padly 2 binga (Benny, Česťa) Druhá půle už byla jednoznačná záležitost a hostům pouštíme jen jednu hru. No nedá se nic dělat bez Kucky to nebude nikdy dobré, první půle je tomu důkazem. V zápase padlo 6x bingo, všechny na straně domácích ( Česťa 3, Chemont, Benny a Kucka 1x)

Hodnocení: Česťa splnil co se čekalo, i když nemám rád tyhle kecy že já musím vše, ale naštěstí to vyšlo, je fakt že hosté nekladli odpor. Benny opět potvrdil že formu má, o to víc mrzí výpadek v mninulém kole. Chemoš nehrál špatně, jen mu vždy uniklo to zakončení tím obdelníčkem, navíc každý zápas vedl 1:0 Mira zaskočil v první půlce za Kucku a nevedl si špatně, ale zase ten zmiňovaný podlouhlý obdelník to překazil. Kucka přišel, viděl, zvítězil a kdyby nepřišel tak by neviděl ani nezvítězil a my jako tým by jsme možná měli problém!

Příští zápas hrajem v neděli v 16:00 v Žilině, a i když nám o nic nejde 3 body by se hodily, takže trénujte protože je na čem pracovat.

Body: Česťa 4,75  Benny 3,75  Kucka 2,25  Chemoš 1,25  Mira 0

 

2 comments

  1. No mě připadalo ,že soupeř nehrál zase tak špatně , jak jsme chvili váhali hned bylo po hře.Mě celkem překvapili.

  2. No herně to bylo mnohem lepší zápas z obou stran než u kryptokoriánu.

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.