Sniper – Gerlich 12:6

i_AVe 27. kole jsme přivítali doma naše staré známé ogařiska z Fulneku. Zápas podle papírových předpokladů by měl být vyrovnaný, ale domácí prostředí z nás dělalo mírné favority.

První půle vyrovnaná a stav 4:4 odpovídající podle toho co se dělo na terčích. Zlom přišel v párových hrách kde jsme vyhráli jak 501 tak cricket, obě poměrem 2:1. Párovky byly vyrovnané,  my měli trošku více štěstíčka ale to připraveným přeje 🙂 Potom jsme zápas kontrolovali a skore ještě navýšili. Jediný kdo dělal problémy byl David, ten hrál dobře celý zápas a byl asi nej hráčem zápasu. Naopak moc se nedařilo Marovi, ale i takové zápasy se stávají. Jak je už v těchto zápasech tradicí tak se nehrály jen šipky ale taky panáčkovaná a tam to skončilo remízou 🙂

Hodnocení: Česťa nepředvedl to nej co umí, ovšem nebylo to ani nejhorší, takže průměr tentokrát stačil. Kucka krom prvního zápasu opět podržel a zase ukázal že šipky umí. Benny se dobře připravil a 3 body jsou skvělé, protože soupeř byl kvalitní. Mira v prvních zápasech prohrál jen těsně, ale závěr patřil mu a zasloužil si bodík za předvedenou hru.

Příští kolo máme volno, takže další zápas hrajem doma s Palkovicema a je jasné že nic jiného než 3 body nepřipadají v úvahu.

Body: Česťa 4b  Benny 3,5b  Kucka 3,5b  Mira 1b

 

6 comments

Skip to comment form

 1. Ostuda – napsat článek až po týdnu!!!! Ale to není nic proti týmu B ,který už odehrál další zápas a furt nic!!!!

 2. Kdyby měl tolik času jako ty Benny tak píšu každý den tady něco.

 3. nejlepší fooooor tydne

 4. Navíc ty můžeš taky psát články nebo jsi snad ochrnutý i na ruce krom mozku? 🙂

  • Kiči on Duben 25, 2016 at 9:21
  • Reply

  Benny si zapasy nepamatuje tak o nich nemuze psat

 5. No to by jsi se divil , poslední dva zápasy jsem patřil k těm střízlivějším!!!! Navíc já mám 59 příspěvků a Čmelák 19 tak proč bych měl já ?

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.