Ohlédnutí za ročnikem 2015-2016

i_InfoSniper obsadil konečné 3. místo což je slušný počin, navíc na vítěze mu chyběly pouhé 3b. Ovšem postup jsme nechtěli,a i to možná mělo vliv na konečné 3. místo. Celý ročnik jsme se potýkali s absencí některých hráču, takže mohlo být i nějaký ten výsledek lepší, ovšem to by jsme museli postoupit a přiznejme si že by to nebylo dobré. Hodnocení týmu je velmi kladné protože sám sem nevěřil že by jsme mohli bojovat o příčky nejvyší a sem mile překvapen. Zlepšení se dalo vidět u Kucky a taky u Bennyho, snad si to přenesou minimálně i do dalšího ročniku a ještě přidají i něco navíc.

Hodnocení hráču: Česťa byl tahounem týmu, plnil v každém zápase svůj přínos bodu, i když někdy to bylo horší někdy lepší v konečném součtu splnil co se čekalo. Navíc nechyběl ani jeden zápas a jako jediný v celém ligovém ročniku všech lig překonal hranici 100 vítězství v jednom ligovém ročníku. 116 zápasu a 105 výher. Vítěz statistik hráču 2. ligy, kde dominoval ve všech možných statistikách a navíc skoro devíti šipkové zavření, kde mu chyběl jeden tripl, i tak zavření 10 šipkou je krásné. Takže vydařená sezona.

Kucka obrovské zlepšení a tipuji že ještě neřek poslední slovo. Tahoun číslo 2 bez něho by jsme nebyli na 3 místě. Odřídil většinu venkovních zápasu, takže velký přínos pro tým. 108 zápasu a 77 výher což je solidní výkon. Obsadil 7. místo ve statisikách hráču 2. ligy. Tahoun v cricketu kde se skvěle dopňujem. Osobně si myslím že se bude zlepšovat, protože trenink tam je a někde to musí se projevit a věřím že hnet v následující sezoně.

Benny odehrál svou nej. sezonu, aspoň podle mého názoru. On zas bude remcat ale tak sem to viděl já. Navíc spolehlivost v docházce tam je na něho spolehnutí. Velmi dobře hraje jak cricket tak hlavně párovou 501 a musím přiznat že většinu párových her zavřel a podržel jak mne tak celý tým. 104 zápasu 57 výher což je přes 50% a to není špatné. 16. místo ve statistikách je taky velmi dobré.

Pepe, Tomáš, Chemoš: Tihle hráči nás doplňovali protože Tomáš kvuli práci toho moc nenahrál. Chemont ten dává přednost fotbalu takže taky chyběl. Pepé přišel v polovině ročniku a taky ne na všechno. Těžko hodnotit protože moc toho nenahráli a nebyli v pravidelné zátěži ale určitě tam byly světlé momenty ale i ty tmavé takže je na čem pracovat.

Mira: Na střidavý start mnohokrát pomohl a udělal spoustu důležitých výher. Určitě by se v našem týmu nestratil. Navíc pomohl v situacích kdy jsme byli jenom 3 takže přínos pro tým.

Glum: Moc šancí nedostal ovšem sám si je vjedom že jinak to ani nejde no holt musí trénovat! Ale přínosem je že jezdí na zápas a fandí a kolikrát to přineslo i body takže určitě má podíl na konečném 3. místě.

3 comments

  1. Jako fakt dobrý. ale škoda že je to před novým ročníkem ,v květnu by jsme to ocenili vice!!!!! ale i t ak nesmím remcat bo tu nikdo nic nenapíše 🙂

    • Remc on Srpen 10, 2016 at 8:56
    • Reply

    Neremcej

  2. Přijít na trenink to neeee,ale remcat to by ti šlo ,že Noro

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.