Nový ročnik 2016-2017

i_InfoZanedlouho nám odstartuje nový ročnik tak si trochu přiblížíme otipujem naše šance a taky kandidáty a nejlepší umístnění.

Do 2. ligy se probojovalo naše B a budou to mět těžké protože mezi 3 a 2 ligou je rozdíl ovšem bez šancí nejsou ale tipuji že to bude boj o záchranu a kdyby měl tipovat tak by 11 místo mohli vybojovat a tím by se zacránili. Předpokládaná sestava je: Víťa, Mira, Čonky, Radek + spousta mladých.

Sniper A má trochu větší cíle, chceme bojovat o špicu takže do 5 místa je asi takový přibližný cíl, vše se bude odvíjet od toho jak se bude vivíjet tabulka. Do týmu přijde s týmu B nejlepší hráč uplynulé sezony Honza Juroška a věříme že by to mohlo klapat. Sestavu ještě nebudu psát protože sám nevím jak vše bude.

Napíšu tip na předpokladané největší adepty na čelní pozice snad mi to vyjde 🙂 Gerlich Fulnek bude jeden z nej. adeptů na vítěze ovšem jsou tam týmy ktere je potrápí. Mond bar Třinec v čele s Robertem může taky kousat. Hrozný střelci F.M.  Rumian Koždoň to je kvalita. Kousaví budou Bertíci v čele s Kozelskym.  Sniper ten doufám bude taky čeřit vodu 🙂 Pak tam jsou nováčci které neznám takže těžko tipovat.

Liga začíná 14.9. středečním termínem mezi Nagánem – Hrozný střelci a protože to je první zápas může to být zajímavé protože i ty kvalitní týmy si musí dát pozor na nerozehranost! Naše B hraje v pátek doma s Kopřivnicí a šance tam jsou protože hosté už dlouhodobě hrají lépe doma takže tipuji 10:9 No a Sniper A jede v prvním kole na Gerlich a na úvod to je souboj dvou adeptu o příčky nejvyší. Domácí budou favority v čele s Danem mají kvalitní tým a my můžem jen překvapit. Zadarmo jim to nedáme a šanci určitě máme. Takže je třeba začít trénovat liga se blíží.

1 komentář

  1. „Takže je třeba začít trénovat liga se blíží“ – to se včera potvrdilo z týmu A jenom já , který to na lavičce vůbec nepotřebuje 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..