Sniper A – Sniper B 18:0 (36:6)

i_Ai_BMasakr motorovou šipkou, devastace, kocour mause, i tak se dá nazvat první derby! Sniper přepsal historiji vítězstvím 18:0, bohužel nad našim B a tenhle kousek je poprve od založení klubu!

Oproti prvnímu zápasu tentokrát v plné sestavě a hnet to bylo znát. Sniper si chtěl spravit chuť po neůspěšném vstupu do sezony proti Gerlichu a mělo to odnest náš B tým. Nakonec se tak i stalo výsledkem doslova devastujícím.

Od začátku jde poznat kdo je pánem u terčů a skore pořád narůstá. Jen na drobhné vyjímky tým B vůbec nekouše, snad jen malinko Tomáš ale to je hodně málo. Taky Mira sahal po výhře ale to bylo vše. Týmy prostřídaly všechny hráče ale výsledek pořád stejný. Náš tým masakruje jednoho po druhém a slitování není v dohlednu, až se skore zastaví na 17:0 a do hry jde i náš poslední střídající hráč GLUM, proti se staví Katka. A aby toho nebylo málo berem i poslední zápas a tím padl rekord. Glum 2x vítězí na středy a dokončil devastaci!

Hodnocení: Dnes hodnotím celý tým,  na 1+ protože všichni jako jednotlivci hráli skvěle takže jen tak dále ogaři. Velmi dobře zahrál Jenda a nechápu jak v prvním kole nemohl udělat 3b. Bekr taky velke zlepšení. Kucka se snad už dostává do formy. Ovšem nesmíme zaspat, protože hráli jsme pořád s vekým náskokem a teprve až na nas soupeř zatlačí pak uvidíme jak na tom opravdu jsme!

Příští týden máme zápas odložený takže hrajem až za 14 dní doma, přivítáme Mosty u Jblůnkova, tak se připravte a chci vidět podobný výkon, aby všichni veděli že doma body nepouštíme!

Body: Kucka a Jenda 4b, Reňa  Česťa  Benny  Bekr  2b,  + vyhrané párovky.

8 comments

Skip to comment form

 1. Velmi , velmi krutý výsledek !!!!

 2. Když ono B neumí prodat výkony s tréninku. Tam hrají dobře a přijde liga a sou posraní. Mělo by to fungovat naopak.

  • Jenda on Září 25, 2016 at 14:19
  • Reply

  Krute,ale oni se zlepsi

  • glum on Září 26, 2016 at 10:47
  • Reply

  mohl sem jim ten jeden bod nechat 😀

  • Mira on Září 27, 2016 at 8:39
  • Reply

  Už jednou to tady bylo! a tehdy hráli skvělí hráči -Petr,Jerry,.. bylo to ve FM hrálo se tehdy do 11 b a my na jednom stroji padali jeden po druhém až na 11:0. Já si vzpomínám na svou prohru s hračem Eda Kočner. Ještě dnes ta vzpomínka VELMI bolí !!! Po tomto zápase najednou NIKDO nechtěl v zápase hrát.. a padali jsme tabulkou dolů!! Tým posraných, jak tady čtu o B teď čeká nesnadné období a záleží jen na tom jak se dokážeme vyrovnat s psychikou! S ostudou žít dokážeme, ale na posměšky vlastních se špatně reaguje a bolí to mnohem víc než prohra.!! Je to jen hra!! a nám zrovna teď chybí soustředění . V příštím zápase nelze čekat proti Pivní zázraky, ale bude líp! Protože spoluhráči s B umí hrát velmi slušně a je jen otázka času kdy to dokážeme zůročit i ve hře o body. No i kdyby se nám nepodařilo ve 2. lize udržet NIC se nestane……i ve 3. lize jsou slušní protihráči.

  • Raďas on Září 27, 2016 at 12:01
  • Reply

  Nebyl jsem, těžko tedy hodnotit… jsem ale přesvědčen o tom že výkon půjde nahoru…a i kdyby ne – jsou to pořád JEN šipky!!!

 3. „ale na posměšky vlastních se špatně reaguje a bolí to mnohem víc než prohra.!“

  Miro ty bud čteš mezi řádky nebo vidíš více než kdokoli jiný ,bo já nevidím nikde nic co by charakterizovalo tvoji reakci.Nebo mi něco uniklo

  • Jenda on Září 28, 2016 at 10:15
  • Reply

  To chce klid

Napsat komentář

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.