Archiv Únor 2016

Sniper – Žraloci 14:4

Po páteční prohře v Třinci jsme si spravili chuť doma s Kozlovickými Žraloky a to celkem jednoznačně.

Pokračovat ve čtení

Sniper B – Ogaři Mořkov 13:5

V 19. kole doma hostíme Ogary z Mořkova a tak bylo všem jasné že nás nečeká nic lehkého. Do zápasu nastupujeme v čtveřici Čonkiy, Jenda, Víťa a za tentokrát později příchozího Miru nastupuje Michal.

Pokračovat ve čtení

Třinec – Sniper 10:9

Šipkový víkend nám začal dohrávkou 20. kola v pátek. Věděli jsme že nás nečeká nic jednoduchého, protože Třinečtí mají skvělý tým a drží se na 7 místě, navíc si  myslím že mají kádr na lepší umístnění.

Pokračovat ve čtení

Sniperlíg 26 + 27

Záznam ze dvou snajprlíg najednou, Dobrá účast plný pavouk, Zavíračky 118 , 101. Tradiční finále .

Pokračovat ve čtení

Vikings Kopřivnice – Sniper B 8:10

V 18. kole zajíždíme tentokrát do Kopřivnice k Vikingům, kterým se sice dlouhodobě výsledkově nedaří, ale o to víc chtěli tuhle šňůru přerušit. K zápasu nakonec vyjíždíme v 6 lidech což nebývá u nás až tak zvykem. Nastupujeme v sestavě, Jenda, Mira, Víťa a za chybějícího Čonkiyho nastupuju já.

Pokračovat ve čtení

Morávia FM – Sniper B 12:6

V 17. kole zajíždíme do FM na Morávii a tak je jasné, že nás nečeká nic lehkého. K zápasu nastupujeme ve čtveřici Čonkiy, Mira, Jenda a Víťa s mou maličkostí nachystanou případně za někoho zaskočit.

Pokračovat ve čtení

Sniperlíg 25

Průměrná účast . Do výpadku proudu výborný chemont. Po výpadku „snad“ nikdo už ve finale nepísk.Jedno bingo (Chemont) , žádné pořádné zavření mimo mojich 82 středem.Zcela neznámá Verča na 5 místě!!!!!

Pokračovat ve čtení

Pivní – Sniper 7:11

Nedělní odpoledne, v rámci 18. kola zajíždíme do F.M. na zápas smístním týmem Pivní pohotovost. Zápas slibuje kvalitu, proto nás přijeli podpořit i hráči z B týmu.  A myslím že nelitovali protože bylo se na co dívat!

Pokračovat ve čtení

Sniper B – New Dart FM 11:7

V 15. kole jsme přivítali bodově zcela vyrovnaného soupeře New Darts FM. (Před zápasem oba týmy na 18 bodech.) K zápase nastupujeme v osvědčené čtveřici Čonkiy, Mira, Jenda a Víťa.

Pokračovat ve čtení

Sniperlíg 24

Účast deseti lidí , vítězství ve formě hrajícího chemonta.Zavíračky 136 , 132 . Poněkolika letech Kičiho bingo!!

Pokračovat ve čtení