O nás

JAK TO FŠECKO ZAČALO…
…většina šipkových klubů vznikla v místní hospodě nebo baru. Stalo sa tak aj v našem případě Léta Páně 1996 v hospodě Dvořáček. Proč právě SNIPER?! Málo kdo asi ví že předchúdca snipera byl myslivec. No a jak fšeci víme myslivec sa nevystavuje edem v lese, ale aj v hospodě. Zakladatelom klubu lektvar zachutnal natolik, že stačilo pár štamprlí a výsledkem je DC SNIPER Horní Bečva.

REGISTRACE U ČŠS…
…klub sa registroval v r. 1996 u ČŠS oblasti severní morava a o rok pozdějš začal hráť ligovú sútěž. V prvních třoch sezónách sme sa drželi f první lize s najlepším celkovým umístěním na 6. místě (sezóna 1998/99). Po nevydařenéj sezóně 1999/00 sme spadli do duhéj ligy, gde sme pobyli tři sezóny.
V sezóně 2004/05 sme sa dostali zpátky mezi elitu…

ZALOŽENÍ NOVÝCH TÝMÚ…
…díky rostúcí popularitě šipek na Bečvách sme v sezóně 2003/04 poprvé zapsali do ligy aji „B“ tým, který hnedkaj v premíérové sezóně postúpil ze čtvrtéj ligy do třetí… No a protože zájem o šipky byl čím dál větší mohli sme založiť pro sezónu 2004/05 aji tým „C“.

PRVNÍ MISTROVSTVÍ REPUBLIKY DRUŽSTEV…
Historického úspěchu sa dočkal klub, poté co sy v zezóně 2005/06 „A“ tým zahrál MR družstev. Kde sa jim nepodařilo postúpiť ze základní skupiny a skončili tak na děleném
33. místě.

V sezóně 2006/07 sa Sniper dočkal dvoch historicky najlepších umístění. Ligové,
gde „A“ tým skončil třetí v 1.lize SMOŠS, což znamenalo postup na MR družstev,
gde
Snipeři senzačně obsadili 5.místo!