Archiv Únor 2017

KOlonie Žilina – Sniper HB 12 – 6

      Další velmi nepovedený zápas.

Pokračovat ve čtení

Zápas pod taktovkou týmu Sniper,,A,, – Odpadlíci Jablůnkov 13:5(31:11)

V aktuálně nejsilnějším složení našeho Sniperského Áčka: Česťa Kucka Beny Bekr a Glum se naši kluci moc nenadřeli. Soupeř možná počítal s lepším výsledkem jenže když viděl ve dveřích Česťu který nahradil Gluma z minulého zápasu tak rychle přehodnotil. Co čtyřher vedem v poklidu 6:2 Kdy ztrací své zápasy Beny a Bekr proti dobře hrajícímu …

Pokračovat ve čtení

Snipers Třinec – Sniper ,,B,, 8:10 (24:23)

Nadějný výsledek nás posunul tabulkou výš a zvednul šance na udržení ligy. Ve složení Čonky Chemoš Tomáš Víťa Baunting jsme v pátek jeli do Třince. Jako už je klasikou jsme hrací místo nemohli najít 😀 Je pravdou že s těmito body jsme příliš nepočítali proto nás velmi potěšily. Základem výhry byl kriket,který ustál Baunting s …

Pokračovat ve čtení

Sniper A – Stings 8 – 10

    Nevím co bych měl psát , prostě ve třech (Sorry Glume ,ale jsi spíše maskot a rozdmýchávač atmosféry než hráč) není lehké vyhrát nikde ani u posledního týmu tabulky.

Pokračovat ve čtení

Sniper,,B,, – Žraloci Tichá 11:7 (23:19)

    Hned ze začátku začnu omluvou,jelikož soupeř přijel bez nejlepšího hráče Junyho,který nás žádal o přeložení kvůli šichty,nám ale neseděl žádný z navrhovaných termínů,proto jsme na to přistoupit nemohli.

Pokračovat ve čtení

Lazaři HB – Bertíci 12 – 6

    Nemocemi zdecimovaný tým Sniperu přeci jenom nastoupil proti Bertíkům ,i když byl i nápad zápas odložit .

Pokračovat ve čtení

Hrozný Střelci F.M. – Sniper ,,B,, 12:6(26:16)

    V neděli jsme na na druhý tým tabulky vyrazili v plné palbě : Tomáš,Čonky,Chemoš,Víťa,Baunting.

Pokračovat ve čtení

Finále ligového poháru

V sobotu 4.2 se uskutečnilo finále ligového poháru . Sniper se tam dostal po tom co doma skvěle porazil prvoligové Jestřáby .Hrálo se o postup na republiku tak motivace byla obrovská .

Pokračovat ve čtení