Turnaj v Pyramidě Praha

19.10. se konal v Praze v hotelu Pyramida šipkový turnaj Tipsport darts cup.

512 hráču bylo rozlosováno do 32 skupin po 16 hráčích. Postup do elitní 32 si zajistil jenom vítěz!!! Turnaj byl obsazen těma nej. hráčema republiky, nebyli tam všichni třeba Karel nebyl ale jména jako Maňák, Polyak, Navrátil, Dedek, Záruba, Chladil, Ondo, Jirkal pak spousta super ligových a ligových hráču. Ale taky spousta hráču kteří šipky nehrají nebo začínají.

Do turnaje se kvalifikoval i Česťa Randa a nevedl si vubec špatně. Doprovod Čonky a Jencek kteří podpořili mě svou přítomností zač jim chci poděkovat. 🙂 Sku pinu jsem vyhrál když vítězím 4x 2:0 Ve skupině byli 2 dobří hráči kteří mě potrápili. Ve skupině se hrálo HI-SCORE na 7 kol. Prostě kdo na 7 kol naháže vice. 1leg trápenka a skore končí 488 : 488 rozhoz na 3 šipky kdo hodí vice soupeř háže 23 :)) jednoduše nic nepodceňuji a 7, 11, 11 :)) další leg už pohoda přes 550 bodu. Semifinále asi nejtěší soupeř naházel 645 a já velmi kvalitních 671 bodu. Další leg stačilo kolem 580 a byl jsem ve finále. To bylo mou jednoznačnou záležitostí. Soupeři to moc nešlo i když semifinále hrál vyborně asi se vyházel 🙂 Postupuji tedy mezi 32 nej. a to už jsem bral jako uspěch ale proč neskusit více.

Vítězové skupin se  už střetli ve hře 301 DO na 2 vítězné. Dostávám hráče kterého vubec neznám ani podle jména, vduchu si říkám pojď to dáš 🙂 Zápas vyhrávám 2:0 a oba legy zavírám vždy první šipkou dokonce i dabl 5 🙂 Soupeř hrál dobře ovšem na dabla se nedostal.

Osmifinále  to už jsem dostal hráče těžkého jména Dan Záruba a věřte že ze 4 legu mi vždy začal 140 a při hře 301 DO musíte odpovídat a to se moc nedařilo 🙂 Osmifinále se hrálo už na 3 vítězné a padl jsem 3:1 ovšem opravdu už to nebyl výkon jako ve skupině asi respekt. Ovšem konečné 9 místo je skvělé a beru to jako uspěch a doufám že jsem Sniperum neudělal ostudu 🙂

Poslední osmička už byla opravdu nabitá tím nej. co muže v Česku být. Ovšem pár top hráču chybělo ale to asi vždy na turnajích. Hrálo se 501 DO na 3 vítězné a jsou to už podiové zápasy takže kamery obrovské plátna po bocích haly kde jste viděli jak terč tak všechny statistiky. Sál byl plný diváku atmosféra skvělá. Jen škoda 1 zápasu a už jsem tam mohl být sakra 🙂 Maňák hraje skvěle 2x 5 kolo zaviračka 156 a jde do finále tabule se statistikami ukazuje pruměr hráču kteří dosahovali pruměru až 33 na šipku. Jinak se pohyboval pruměr kolem 26. Dramatické boje vrcholí Ondo vypadává v semifinále s Polyakem. Finále je Polyak – Maňák  3:2 ale to už jsme neviděli museli jsme na vlak. Vítěz jsi odnesl výhru 100 000 + vstupenku v hodnotě 15 000 do Q-School kde muže se poměřit s hráči PDC. Dotace do turnaje byla 500 000 takže i na mne něco zbylo nějake 4000 🙂 Poslední hráč bral 300

Moc dobrý turnaj. Spokojený s výsledkem i s celým dnem a té ostudy ve vlaku a srandy s mýma přátely to budu už raději vykládat až svým nejbližším :-)))

 

 

1 comment

    • Raďas on 21 října, 2019 at 8:38
    • Reply

    Jsi neskutečně šikovný kámo 🙂

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..