Mond bar B Třinec – Sniper 7:11

 

Další ročnik začál a my v prvním kole jeli do Třince kde jsme očekávali těžký zápas. Já řidič jinak sestava Benny, Chemoš, Bekr a dálniční známka Glum.

Začátek nám vyšel náramně a jdem do rozhodujícího trháku 1:7 Opravdu jsme hráli moc dobré šipky, zavíralo se při každé možnosti a domácí se nestačili divit. Padla taky spousta 7 kol a jedno 6. Párové hry končí pro každý tým po bodu, domácí vyhrávají 501 a my cricket. Stav 2:8 nás uvedl do letargie a domácí začínaji ukazovat že nebudou jednoduchý soupeř pro nikoho, ovšem tohle vše už předvádějí za stavu 3:10 což ovlivnilo i náš výkon. Vyzdvihnout musím výkon Bekra opravdu parádní vstup do ligy jen tak dále.  Rozhodnutý výsledek domácí korigují na přijatelný a konečný stav 7:11 Zápas rozhodl začátek kdy drtíme soupeře jak náhozy tak zavíračkou. Domácí ale vezmou body spoustu soupeřům a to i z čela tabulky, jsou schopni hrát velmi dobré šipky což ukázali v druhé půli.

Příští zápas hrajem doma s Kolonijí Žilina a je to další z těžkých soupeřu. Takže naladit a zničit krtka 🙂 Tabulku po 1 kole vede naše farma Danger.

Body: Bekr  4,25  Česťa 3,25  Chemoš 2,25  Benny 1,25

2 komentáře

  • Chemont on 25 září, 2018 at 10:03
  • Reakce

  No nástup byl brutální jak sme všichni zavirali hlavně teď potvrdit s kolonií

  • Pavel Juřík on 25 září, 2018 at 13:33
  • Reakce

  Soupeř začal hrát až za rozhodnutého stavu asi nervozita nebo co jinak by to mohl být zajímavý zápas

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..