Sniper Horní Bečva
Tak a už jsou tam……..
NH Premier League
Říj 11
Nervózní zápas, návraty, a ztráta opor. Ne úplně ideální začátek sezóny.
No snad sy to ogařiska rozmyslá a připojá sa k týmu. A navrátilcom sa snad brzo navrátí forma 🙂
Přeskočit k formuláři pro komentář
Konečně někdo , kdo napsal něco o zápase bez nucení 🙂
Jerry vítaj, tě osvítilo že jsi se vrátil? 😉
Dík Raďo, no s osvícením to nemá vúbec žádné dočinění 😀
Nejsem sám… Adam, Tom a snad aj další
Sakra žeby to ještě skusil, Jerry co takhle dát Sniper na místo kde patří? Jdeš do toho?
S dobrú náladú sa zcela jistě dostavjá aj výsledky. Záleží na nás. Ale těžko povjedať estli sa dostaví aj taká forma jaká dysyk byla 😁😎 Nezbývá než počkat a uvídí sa…
Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.
Δ
Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.
6 komentářů
Přeskočit k formuláři pro komentář
Konečně někdo , kdo napsal něco o zápase bez nucení 🙂
Jerry vítaj, tě osvítilo že jsi se vrátil? 😉
Autor
Dík Raďo, no s osvícením to nemá vúbec žádné dočinění 😀
Autor
Nejsem sám… Adam, Tom a snad aj další
Sakra žeby to ještě skusil, Jerry co takhle dát Sniper na místo kde patří? Jdeš do toho?
Autor
S dobrú náladú sa zcela jistě dostavjá aj výsledky. Záleží na nás. Ale těžko povjedať estli sa dostaví aj taká forma jaká dysyk byla 😁😎
Nezbývá než počkat a uvídí sa…