SNIPER – Fenix Frenštát 4:14


Nervózní zápas, návraty, a ztráta opor.
Ne úplně ideální začátek sezóny.

 

 

No snad sy to ogařiska rozmyslá a připojá sa k týmu. A navrátilcom sa snad brzo navrátí forma 🙂

6 komentářů

Přeskočit k formuláři pro komentář

  1. Konečně někdo , kdo napsal něco o zápase bez nucení 🙂

    • Raďas on 13 října, 2020 at 8:59
    • Reakce

    Jerry vítaj, tě osvítilo že jsi se vrátil? 😉

  2. Dík Raďo, no s osvícením to nemá vúbec žádné dočinění 😀

  3. Nejsem sám… Adam, Tom a snad aj další

    • Česťa on 15 října, 2020 at 18:49
    • Reakce

    Sakra žeby to ještě skusil, Jerry co takhle dát Sniper na místo kde patří? Jdeš do toho?

  4. S dobrú náladú sa zcela jistě dostavjá aj výsledky. Záleží na nás. Ale těžko povjedať estli sa dostaví aj taká forma jaká dysyk byla 😁😎
    Nezbývá než počkat a uvídí sa…

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.