Ohlédnutí za ročnikem 2015-2016

i_InfoSniper obsadil konečné 3. místo což je slušný počin, navíc na vítěze mu chyběly pouhé 3b. Ovšem postup jsme nechtěli,a i to možná mělo vliv na konečné 3. místo. Celý ročnik jsme se potýkali s absencí některých hráču, takže mohlo být i nějaký ten výsledek lepší, ovšem to by jsme museli postoupit a přiznejme si že by to nebylo dobré. Hodnocení týmu je velmi kladné protože sám sem nevěřil že by jsme mohli bojovat o příčky nejvyší a sem mile překvapen. Zlepšení se dalo vidět u Kucky a taky u Bennyho, snad si to přenesou minimálně i do dalšího ročniku a ještě přidají i něco navíc.

Hodnocení hráču: Česťa byl tahounem týmu, plnil v každém zápase svůj přínos bodu, i když někdy to bylo horší někdy lepší v konečném součtu splnil co se čekalo. Navíc nechyběl ani jeden zápas a jako jediný v celém ligovém ročniku všech lig překonal hranici 100 vítězství v jednom ligovém ročníku. 116 zápasu a 105 výher. Vítěz statistik hráču 2. ligy, kde dominoval ve všech možných statistikách a navíc skoro devíti šipkové zavření, kde mu chyběl jeden tripl, i tak zavření 10 šipkou je krásné. Takže vydařená sezona.

Kucka obrovské zlepšení a tipuji že ještě neřek poslední slovo. Tahoun číslo 2 bez něho by jsme nebyli na 3 místě. Odřídil většinu venkovních zápasu, takže velký přínos pro tým. 108 zápasu a 77 výher což je solidní výkon. Obsadil 7. místo ve statisikách hráču 2. ligy. Tahoun v cricketu kde se skvěle dopňujem. Osobně si myslím že se bude zlepšovat, protože trenink tam je a někde to musí se projevit a věřím že hnet v následující sezoně.

Benny odehrál svou nej. sezonu, aspoň podle mého názoru. On zas bude remcat ale tak sem to viděl já. Navíc spolehlivost v docházce tam je na něho spolehnutí. Velmi dobře hraje jak cricket tak hlavně párovou 501 a musím přiznat že většinu párových her zavřel a podržel jak mne tak celý tým. 104 zápasu 57 výher což je přes 50% a to není špatné. 16. místo ve statistikách je taky velmi dobré.

Pepe, Tomáš, Chemoš: Tihle hráči nás doplňovali protože Tomáš kvuli práci toho moc nenahrál. Chemont ten dává přednost fotbalu takže taky chyběl. Pepé přišel v polovině ročniku a taky ne na všechno. Těžko hodnotit protože moc toho nenahráli a nebyli v pravidelné zátěži ale určitě tam byly světlé momenty ale i ty tmavé takže je na čem pracovat.

Mira: Na střidavý start mnohokrát pomohl a udělal spoustu důležitých výher. Určitě by se v našem týmu nestratil. Navíc pomohl v situacích kdy jsme byli jenom 3 takže přínos pro tým.

Glum: Moc šancí nedostal ovšem sám si je vjedom že jinak to ani nejde no holt musí trénovat! Ale přínosem je že jezdí na zápas a fandí a kolikrát to přineslo i body takže určitě má podíl na konečném 3. místě.

3 komentáře

  1. Jako fakt dobrý. ale škoda že je to před novým ročníkem ,v květnu by jsme to ocenili vice!!!!! ale i t ak nesmím remcat bo tu nikdo nic nenapíše 🙂

    • Remc on 10 srpna, 2016 at 8:56
    • Reakce

    Neremcej

  2. Přijít na trenink to neeee,ale remcat to by ti šlo ,že Noro

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..