Čestmír Randa

Nejkomentovanější příspěvky

  1. Sniper A – Sniper B 18:0 (36:6) — 8 komentářů
  2. Nový ročnik a Česťovy tipy :-) — 7 komentářů
  3. Sniper – Gerlich 12:6 — 6 komentářů
  4. Štěpánský turnaj 2020 — 6 komentářů
  5. Sniper – Žilina 13:5 — 5 komentářů

Příspěvky autora

Štěpánský turnaj 2020

Bohužel turnaj je zrušen!!!!   Zdravím všechny šipkové příznivce a tímto bych vás chtěl pozvat na tradiční Štěpánský turnaj který pořádá každým rokem Sniper Horní Bečva. Začátek turnaje je 26.12. v 13:00 Vstupné do turnaje je 150kč Turnaj se koná na motorestu Bečvan (NH)

Pokračovat ve čtení

Turnaj v Pyramidě Praha

19.10. se konal v Praze v hotelu Pyramida šipkový turnaj Tipsport darts cup. 512 hráču bylo rozlosováno do 32 skupin po 16 hráčích. Postup do elitní 32 si zajistil jenom vítěz!!! Turnaj byl obsazen těma nej. hráčema republiky, nebyli tam všichni třeba Karel nebyl ale jména jako Maňák, Polyak, Navrátil, Dedek, Záruba, Chladil, Ondo, Jirkal …

Pokračovat ve čtení

Přátelák

Valašské Meziříčí – Sniper 8-10

Pokračovat ve čtení

Mond bar B Třinec – Sniper 7:11

  Další ročnik začál a my v prvním kole jeli do Třince kde jsme očekávali těžký zápas. Já řidič jinak sestava Benny, Chemoš, Bekr a dálniční známka Glum.

Pokračovat ve čtení

Přípravný pohárový zápas.

             versus             Ve čtvrtek jsme sehráli přípravný zápas s Dangerem. Hrálo se formou pohárového utkání. Bez neuplných sestav naše farma (Danger) vyhrála 19:21  Danger byl lepším týmem a od začátku vedl což si udržel až do konce. No nedá se nic dělat musíme začít trénovat.

Nový ročnik a jeho prognoza.

    Podlouhé odmlce a nudě na těhle stránkách se pokusím odstartovat aspoň trošku nový ročnik a trochu si zatipovat. Postupně mužstvo po mužstvu  zhodnotím a trošku skusím odhadnout jejich ambice a umístnění. Je to jen můj odhad tak tomu nedávejte velkou váhu 🙂

Pokračovat ve čtení

Nový ročnik a Česťovy tipy :-)

Za chvíli začne další ročnik šipek ve 2. lize a já si zatipuji 🙂

Pokračovat ve čtení

Černý Jestřáb sestřelen! 21:20 pp

    Sniper se probojoval mezi nejlepší čtveřici v ligovém poháru když ve 4. kole doma sestřelil Ostravského Jestřába.

Pokračovat ve čtení

Sniper – Snipers 10:8 (25:20)

    Poslední zápas v roce nás čekal doma se Snipers Třinec. Protože šlo o boj v popředí tabulky očekávaly se pěkné a vyrovnané šipky.  

Pokračovat ve čtení

Žraloci – Sniper 3:15 ( 9-31)

  Derby dopadly lépe pro Sniper! Ve 12. kole jsme jeli do Tiché. Oslabeni o Kucku jsme zápas zvládli až překvapivě jednoduše, což jsem absolutně nečekal po slabých výkonech v minulých kolech.  

Pokračovat ve čtení