Sniper – Dragons 14:4

První domácí zápas a první problém se sestavou kdy Mira musel přišel přesně v začátek zápasu . Jediný kdo byl na čas byl Čestmír a Beny.

 

Zápas ale pak probíhal jednoznačně pro domácí kdy jediný bod pouští Mira(který hraje super na to že má bolavou ruku)7:1 Ve čtyřhrách jsem já a Kuca prohráli a tak Čestmír s Milošem si museli zopakovat a jelikož hrál Česťa jako zvíře tak vyhrávají . V kriketu šly možná vidět jistý netreninkový deficit hlavně na domluvě česťa kuca a prohravají svůj kriket ale já a beny jsme ukazali že letos budem silnou kriketovou dvojicí a i když trochu se štěstím ale vyhráli jsme oba zápasy 🙂 V druhé puli se zápas dohrával v poklidnému tempu a tak je výsledek 14:4 Chtěl bych poděkovat Glumovi za opravdovou podporu a objektivní fandění 😀 Další zápas hrajem v neděli venku na Skalici 🙂
Body: Česťa 4,25 Kuca 4 Beny 3,25 Mira 1 Chemoš 0,25 Miloš 0,25

3 comments

 1. Glum možná „objektivně fandí “ (co to je za výraz) ,ale dostane zákaz vstupu na naše zápasy !! protože jeho touha po nových a nových rundách je neukojitelná !!! a co my chudáci co musíme jít druhý den do práce a pak tam trpět jako zvířata.

  • Chemont on 4 října, 2017 at 21:09
  • Reply

  beny je to mysšlené ironicky 🙂

  • glum on 5 října, 2017 at 8:55
  • Reply

  nebudu fandit slabemu sniperu 😀 😀

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..