Mond bar Třinec – Sniper Horní Bečva 6:12 (19:30)

V 7 kole nás čekal , doposud neporažený Mond.
Souboj dvou tradičních týmů hrajících špičku 2 ligy  sliboval dobré šipky , a velký boj.

Po minulém propadáku doma s Tichou jsme chtěli vyhrát , ale z papírově nejsilnějšího týmu 2 ligy jsme měli patřičný respekt a pokud jsme chtěli vyhrát museli jsme hrát na hraně svých možností a to všichni.

Dlouhou cestu do Třince nás bavil Mira takovým způsobem, že se o tom ani nedá psát…byly chvíle kdy bylo celé auto  doslova v křečích smíchu a tím nás naladil (spolu s vínem) na těžký zápas. První zápasy zvládáme s Čestou 0:2 , Benny s Bekrem trochu smolně prohrávají 2:1 stav 2:2 další zápas Česta vyhrává a já prohrávám s Robertem 2:1 stav 3:3 ,  Benny a Bekr vyhrávají a my se dostáváme do vedeni 3:5 před 4 hrami. Veledůležité body, čímž dostáváme soupeře pod tlak. 4hru prohráváme. A dostáváme se ke klíčovému zápasu celého utkání Criketu. První criket vyhráváme na vedlejším stroji ogaři prohrávají a tak se jde na rozhodující leg. Velmi brzy se dostáváme do vedení  a pak přichází moje serie 4 kol po 1 tečce a soupeř stahuje a vede, v tu chvíli to vypadalo , že Česta dostane z mé hry infarkt…prohráváme o cca 100 bodů a na výhru nám chybí 8 středů a soupeři stačí 3 středy… jdu k terči Bull. modrý, modrý, Valter pouze jeden Česta přidáva 2 středy a já jeden….uf….Tímto udržujeme 2 bodové vedení 4:6 a soupeř se začíná hádat…Druhá půle nám vycházi výborně, bereme 3 body v řadě desátý přidává Bekr a je po zápase.

Hrály se výborné šipky, vysoké náhozy 4 binga 2 šesté kola a nervy na Dablu …

Rozhodlo několik věcí :
1 Mira v autě
2 Benny s Bekrem dělají náskok
3 criket
4 hádka soupeře
5 naše lepší dably
6 Týmový výkon Sniperu

Body Česta 4,5 Benny 3 Kucka 2,5 Bekr 2

 

8 comments

Skip to comment form

  • Raďas on 6 listopadu, 2017 at 12:07
  • Reply

  Super kluci! Paráda, konečně se našel pisatel článků…. 😉

 1. jj zápas celkem sedl , překvapivě lepší dably na naší straně !!!! Až na tu koniferku , zase si nic nepamatuju. Poslední co si pamatuju bylo 117…..a peklo zažil mond

  • glum on 6 listopadu, 2017 at 13:06
  • Reply

  včera pěkný zápas prase benny má formu jako zviře ale jého játra musí opravdu trpět protože ten včerejší prasismus už bylo moc 😀

  • Chemont on 6 listopadu, 2017 at 13:23
  • Reply

  dobře klucíí 🙂

  • Česťa on 6 listopadu, 2017 at 13:24
  • Reply

  jen chci opravit binga bylo jich 6 celkem, a taky 21x 140+ a nejlepší Benny 6x. Benny má formu jak byk, a Kuc už jde zase nahoru a Bekr hral taky super. Duležité bylo že všichni uhráli body a to potom je pohodička. Super SNIPER.

 2. A to je blbost bo já jako 19kař nemužu hodit 140+ , tedy pouze 133+ a to už háže kde kdo

  • kris on 8 listopadu, 2017 at 12:51
  • Reply

  Neee, kluci z Mondu, že by se hádali? 😀

  1. Zas tak hrozné to nebylo , ale pár vřelých ,teplých ,lidských slůvek si vyměnili 😀

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..