Sniper – Tygři 11:7 (26:18)

i_A

 

 

V 8. kole nás čekal doma celek Tygři Skalice. Mělo to být celkem poklidné utkáni a měli jsme zvítězit, což se stalo, ale zase takový poklid to nebyl!

Do párovek stav 5:3. Ovšem jen naši velmi špatnou hrou. Klidně to mohlo být daleko klidnější náskok, ovšem určité segmenty jsou malé a my měli stím problém. Párovky celkem vpoklidu kontrolujem a jdem do vedení 7:3. Zdálo se že je zápas rozhodnut, proto střídame, místo mne jde Benny a misto Kucky jde Bekr. Prohráváme 3 hry ze 4 a stav je 8:6. Stav ohrožení a jsme nuceni s Kuckou se vrátit! Jenda prohrává další zápas a stav je už 8:7. Po polovině jediný bod uhrál Bekr, a to musel zavřít číslo něco přes 100 bodů, takže jediný kdo držel prapor. Následně Reňa přidává bod a už nám stačí jeden bod ze dvou her. Kucka se trápí a stav 1:1. Já dávám vedle na terči 10 bod a je po dramatu! Kuc přidává taky výhru a konečný stav tedy 11:7. Co dodat, snad jen že zase zbytečná kompikace, velmi podobná jako na Robinech! Je třeba se zamyslet a druhou půli hrát zodpovědněji! Standard zahrál Reňa. Naopak vůbec se nedařilo Jeňovi, jeden bod na jeho kvalitu je málo. Kucka 2 výhry ze 3 je slušný průměr. Ode mne se čekalo že něco přidám což se stalo. Bekr jeden zápas a vítězný a hlavně v důležitou chvíli. Benny jeden zápas a křup, ovšem s nej. hráčem hostů. Takže když to shrnu dobré 3 body, ovšem zbytečné komplikace, ale zase se ukázalo když musíme tak umíme 🙂

Příští kolo je přestávka, ovšem Sniper hraje dohrávku na Bertících v neděli v 17:00. Takže připravit se a body by se nám hodily ne?

Body: Česťa 3,75  Kucka 2,75  Reňa 2,25  Jeňa 1  Bekr 1  Benny 0,25

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..