Sniper B – Globus Frýdek 14:4

Tým BV 13. kole hostíme poslední tým tabulky Globus Frýdek, jenže po nepovedeném zápase v Mořkově a s vědomím, že jediné 3 body soupeř získal právě s námi, jsou pro nás varováním. Do zápasu nastupujeme opět ve stejné sestavě Čonkiy, Víťa, Mira a Jenda.

Zápas začal z naší strany nervózně, naštěstí na tom byl soupeř podobně a i přes v některých případech ne zrovna povedenou hru se do půlky ujímáme vedení 6:2. Čtyřhra se nám ale nevyvedla, i když v rozhodujícím legu mám sice jednu šipku na přidání dalšího bodu, bohužel míjím a pak už jsem zavírat nemohl. Stav 6:3. To cricket byl ale IMG_20151218_215231v naší režii a zaslouženě bereme bod my, bohužel se víc než hra řešily nenapsané středy…A i když soupeř byl prakticky poražen na body, po nenapsaných X středech se nakonec zápas opakoval na vedlejším terči (kde mimochodem v předešlém zápase Víťovi taky nenapsal střed) Naštěstí jsem opět s přehledem vyhráli a tak se ujímáme vedení 7:3. Spíše bych chtěl ale poukázat na „kvalitu strojů“, snad se tenhle problém brzy vyřeší… Po uklidnění emocí, se pouštíme do druhé půlky zatím bez změn. A když v dalších 4 singlech nepouštíme ani leg je jasné že 3 body zůstanou doma. V poslední čtvrtině děláme 3 změny a když kromě Michala si všichni své zápasy s přehledem pohlídají je z toho vysoké a zasloužené vítězství…

Body:

Mira 4, Jenda 3,Víťa a Čonky po 2, já s Milošem po 1 + cricket

 

Co říct závěrem? Zápas to byl pohodový po delší době bez větších nervů, kolektivní výkon. Teď nás čeká delší pauza kdy další zápas hrajeme až 29.1. na Motoru a tak je třeba nezahálet a chodit alespoň na Sniperlíg (každé úterý od 19h).

Závěrem bych Vás chtěl všechny pozval na už tradiční Štěpánský turnaj, a popřát Všem příznivcům šipek hodně zdraví do toho roku 2016!

Zápis

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..