Pivní – Sniper 7:11

i_ANedělní odpoledne, v rámci 18. kola zajíždíme do F.M. na zápas smístním týmem Pivní pohotovost. Zápas slibuje kvalitu, proto nás přijeli podpořit i hráči z B týmu.  A myslím že nelitovali protože bylo se na co dívat!

Poprvé od přestupu s náma na zápas jela i naše nová posila Pepé z Kozlovic. Začátek zápasu byl skvělý a vedem neuvěřitelných 0:6, to nikdo nečekal, i samotní všichni akteři byli zaskočeni průběhem zápasu. Domácí snižují do párovek na 2:6. Párovky si každý tým rozdělil po bodu a nám se otevřela cesta ke třem bodům, stav 3:7 tomu napovídal, ovšem víme jakou kvalitu má soupeř. Domácí svou kvalitu ukázali a my začali mít strach o výsledek, stav 7:8 a na terči Benny a Kucka, oba prohrávají 1:0. Bylo nutností aby jeden z nich otočil a uhrál zápas, aby mohl jít na terč s vědomím že můžu uhrát 10 bod. Hrají se opravdu krásné a kvalitní šipky, oba naši hráči srovnávají na 1:1. Kucka vítězí s Rendou když zavírá prní šipkou, i když Reňa několik dablů nevyužil. Benny vedle na terči bere taky výhru, když zavírá první šipkou svůj oblíbený dabl 18 a tím byl 10 bod!!! Já v posledním zápase s Honzou už jen upravuji konečný stav na 7:11 Touhle výhrou jsme se dostali na první příčku, protože po odstoupení Kozlovických Calabronů ze soutěže, měli v 18. kole Kryptokoriáni volno.

Zápas rozhodly dably, už druhý zápas v řadě hrajem opravdu skvěle v koncovce, od toho se vyvíjí celý zápas, a momentálně hrajem asi nej šipky v tomto ročniku. Kéž by forma vydržela, je jasné že pořád nejde hrát na 100%  Tenhle zápas byl kvalitou jeden z nej zápasu co jsme hráli, a to myslím z obou stran, protože domácí hrají nejlepší šipky ze všech týmu co v tehle soutěži jsou, (kromě nás 🙂 teda)  jen nechápu kde nabrali jen 30b.

Hodnocení: Dnes nebudu hoposiladnotit jednotlivce, to nemá smysl, musel by všechny jen chválit protože neměli jsme slabinu, všichni hráli skvěle. Dokonce i naše nová akvizice nedostala šanci zasáhnout do hry, protože prostě nebylo koho střídat! Takže skvělá týmová práce jen tak dále Snipeři!  Pepé do tohodle zápasu nezasáhl, dofejme že nebude naštvaný 🙂 ale příští zápas si zahraje určitě v základu. COME ON PEPÉ!

Příští zápas hrajeme doma s posledním týmem tabulky Shif Fu Třinec, a je jasné že nic jiného než 3 body neberem. Třinečtí ještě nezískali ani bod, ovšem nesmíme nic podcenit protože nebudeme mít Kucku a Tomáše, takže zodpovědnost nade vše!!!

Body: Česťa 4,25  Kucka 3,25  Benny 2,25  Chemoš 1,25

 

 

3 comments

  1. Pěkný zápas a jak se Renda rozčiloval ,že jsme moc hluční 🙂

  2. jj atmosféra krásná no jak jsou fanoušci holt je to mnohem lepší 🙂 zápas kvalitní

    • Mira on 10 února, 2016 at 10:08
    • Reply

    Jeden s NEJ zápasů co sem viděl!! A taky skvělá obsluha –

Napsat komentář

Your email address will not be published.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..